6 Günlük Hipnoz Eğitimi Tamamlandığında Kazanımlar:

*6 günlük eğitim sonrasında katılımcılar, yoğun uygulamalı dersler ve deneyimlerle kapsamlı bir hipnoz ve hipnoterapi eğitiminden geçerek yeni iş imkanları kazanırlar.

*Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, daha sonra gerek gördüğü takdirde koordinatörlerin bilgisi ve onayıyla sonraki 6 günlük eğitimlere ücretsiz (sadece küçük bir katılım payıyla) tekrardan katılma hakkına sahip olurlar.

Türkiye’deki hiçbir eğitimde bulunmayan bu özellikle birlikte, her katılımcının bilgilerini her daim tazeleme ve geliştirme fırsatı vardır.

*Eğitimin en önemli kazanımlarından bir tanesi de tamamen profesyonel meslektaş ve uygulayıcı grubuna dahil olmak ve birbirinin deneyimlerinden yararlanabilmektir.

Böylece sürekli gelişim ve ilerleme eğitimden sonra da devam eder.

*Eğitim sırasında her katılımcıya hipnoz uygulanır ve kendisi de başka katılımcılara uygulama yapar. Bu da eğitimi alan her katılımcının terapinin etkisini deneyimleyerek öğrenmesini ve uygulama becerisi kazanmasını sağlar.

*Bu program, bir eğitimden de öte aynı zamanda kişisel ve profesyonel dönüşüm yaşanan bir deneyimdir.

Eğitim sırasında danışanlara yardım etmek için öğrenilen tüm araç ve yöntemler bizzat katılımcılar tarafından uygulanır, gözlemlenir, deneyimlenir ve etkileri yaşanır.

*Eğitim materyalleri ve uygulama protokolü hem kitapcık hem de dijital kopya olarak her katılımcıya verilir.

Eğitimi başarıyla tamamlayan herkes bunları takip ederek çok net ve rahat bir şekilde etkili uygulamalar yapabilir.

*Eğitim sonunda verilen sertifika, Avrupa ve dünyanın pek çok yerinde geçerliliği olan ve buralarda işyeri açma olanağı veren uluslararası bir sertifikadır.

Ayrıca uluslararası alanda yetkinliği kanıtlayan özel „Kimlik Kartı“ hizmetinden de yararlanılır.

*Yaşamınızda yeni kapılar açacak olan, hem danışan hem de terapist yönünüze hitap edip çift yönlü kazanımlar edineceğiniz bu eğitim bir dönüm noktası olacak nitelikte.

Yeni iş olanakları yaratmak, danışmanlık becerileri kazanmak, işinizdeki maddi ve manevi doyumu artırmak, kendinizin, ailenizin ve danışanlarınızın yıllardır mücadele ettiği konulara hızlı cevaplar bulmak istiyorsanız,

   

İletişim Formu

Almanya Merkez
HPN AKADEMIE – Plöner Chaussee 60 – 24620 Bönebüttel

www.HPN-AKADEMIE.de